Card image cap

Biz Kimiz

Yolumuza Ekin Ticaret olarak 1988 yılında Kuzey Kıbrıs’ın başkenti Lefkoşa’da ithalat ve ihracat şirketi olarak başladık.

Kısa zamanda Kıbrıs’ın öncü firmalarından biri haline gelerek, gerek iç piyasa gerekse gümrüksüz satış mağazalarında, tüm market, kafe ve restoranlara ada genelinde kesintisiz hizmek vermekteyiz.

Güncel ürün yelpazemiz sigara, puro, alkollü ve alkolsüz içecekler, çikolata, şekerleme, kuru gıda çeşitleri, kozmetik ve kişisel bakım ürünlerini içermektedir.

Vizyonumuz

Her zaman değişimi yakalamak adına Global piyasada kendimizi kanıtlamak, rekabet gücümüzü arttırmak ve aynı zamanda ülkemizin gelişimine katkı koyup istihdam sağlamak, sosyal sorumluluk ve etik değerlerine sahip çıkmak kuruluşumuzun gerçek vizyonudur.

Misyonumuz

Sektörümüzde liderliğimizi ve istikrarlı büyümemizi sürdürürken, şirketimizin uzun süreli sürdürülebilirliğini sağlamasi ve rekabetçilerimizden her zaman bir adım önde olmasi ana görevlerinden biridir.


Card image cap

Ne Yapıyoruz


Tüm ada genelindeki ürünlerimizin satış, geleneksel ve dijital reklam, pazarlama ve dağıtım operasyonlarını gerçekleştiriyoruz.

Operasyonlar

Depolama İmkânları

Depomuz 4,900 metrekarelik alanında, çikolata, puro, şarap gibi özel depolama şartları gerektiren ürünler için iklimlendirme sistemine sahiptir. Satış ve dağıtım ağımız için kullandığımız araç filomuzun tümü canlı olarak uzaktan izlenmekte ve faaliyetleri devamlı olarak kontrol edilmektedir.